آشنایی با آنچه بخش آگاه مغز آن را درک نمیکند – تریتا

۴-من سال دیگه کنکور تجربی باید بدهم الان کلاس یازدهم هستم، روزانه باید ده ساعت بخونم حداقل و از نظر خستگی مشکلی ندارم ولی چند تا چیز هست که نمیذاره این ده ساعت کاملا پر بشه میشه حدود هشت ساعت ، و مشکل خوابمه که می خوان از ساعت یازده تا شش صبح بخوابم ولی تا هشت صبح میشه و کل روزم خراب میشه و خیلی خواب سنگینه است با سابلمینال کنکور تجربی یا کلا سابلمینال حل میشه؟

استفاده از هر کدام از متود ها به هر میزان کاملا اختیاری و سلیقه ای هست . می توانید به عنوان یک برنامه نویس حرفه ای و یا یک متخصص کار کنید و پول زیادی برای خدمات خود بگیرید. راه انداختن یک سایت چندان هم پول نمی خواهد حتی سرایه هنگفتی ام لازم ندارد به شرط اینکه ابتکار داشته باشید و وارد حوزه ای بشوید که تخصصش را دارید و می توانید از آن کسب درآمد کنید.

«سرعت خود را از بین ببرید» باید بیشتر از «آهسته برانید» جلب توجه کند. با انجام این تمرینات که نتیجه اساسی آن افزایش آگاهی فرد است، فرد درک کامل تری از خود و پیرامون خود به دست می آورد. چیزایی که من رو در مورد سابلیمینال هیجان زده کرد و بهم انگیزه داد تا برای رشد شخصیم از فایلهای صوتی سابلیمینال هم استفاده کنم. آیا تا به حال در رابطه با فایلهای سابلیمینال مسیج یا فایلهای خود هیپنوتیزمی برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه یا ذهن نیمه هشیار چیزی شنیده اید؟

و من همیشه درجواب میگویم، سابلیمینال مسیج ! پیام های سابلیمینال می توانند هم در تبلیغات و سینما بکارگرفته شوند و هم در توسعه و رشد ویژگی های فردی افراد. به عنوان مثال، می توانید به عنوان یک استراتژیست محتوا (مدیر محتوا) و یا مدیر شبکه های اجتماعی، آزادانه مهارت های مورد نیاز در دنیای واقعی را یاد بگیرید. و متاسفانه بقیه روز را با جملات تأکیدی منفی درونی در مورد پول میگذرانید.

ممکن است حتی جملات تأکیدی جذب پول را هم یک یا چند بار در روز تکرار کنید ولی چون فقط به زبان می آورید و آنها را باور ندارید، تاثیر چندانی عایدتان نمی شود. اگر با دقت بیشتری گوش دهید، فقط ممکن است زمزمه هایی بشنوید. اگر کسی از اهل بازار سوره مبارکه حجر را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و در کیسه خود نهد نقد کیسه و منافع او بسیار شود و مردم معامله با او را دوست دارند.

دیدگاهتان را بنویسید