آشنایی با آنچه بخش آگاه مغز آن را درک نمیکند – تریتا

با گوش کردن به فایلهای صوتی بعد از مدت کوتاهی تشخیص خواهید داد که فرد مورد علاقه ی شما چه خصوصیاتی باید داشته باشد و درک شما از عشق و علاقه بالا خواهد رفت. باورهای محدود کننده شما را در مورد روابط از بین می برد و قلب شما را به روی عشق می گشاید! باید بداند اگر حتی فردی عالی وارد زندگیش شود با توجه به باوری که در ذهن دارد آن شخص دیر یا زود از زندگیش خارج می شود. از بدن و روحیه خودتان آگاهی کامل داشته باشید.

بنابراین وقتی آنها اصطلاحا جای پای محکمی در بخش ناخودآگاه ذهن ما داشته باشند و بتوانند روی بدن و کلیت آن تأثیر بگذارند پس در آنجا همیشگی خواهند بود. توسط فایلهای سابلیمینال عشق، الگوهای شما در مورد روابطتان تغییر می کند باورهای منفی و محدود کننده جای خود را به باورهای مثبت و شادی بخش می دهند.

و …وقتی این باورها در شما قوی شد در مواجه با افراد ناخودآگاه طوری رفتار می کنید که به شما ثابت می شود شما لایق عشق نیستید. مارتین ولتکمپ (دانشجوی دکتری)، ثابت کرده است که با استفاده از محرکهای تصویری سابلیمینال مسیج ، می توانید انسان ها را به انجام کاری که به آن تمایل دارند، تحریک کنید.

که با تداوم به گوش دادن این فایلها کم کم اون مقاومت های ذهنی برطرف میشه. 10- آیا باید با صدای بلند به این فایلها گوش کنم یا صدای کم؟ مطمئنا خیر زیرا بر خلاف ذهن خوداگاه که تمایل به کاهش وزن دارد ذهن ناخوداگاه تمایل به حفظ برنامه قبلی غذایی خود دارد و حس گرسنگی تحت فرمان ذهن ناخوداگاه او را کلافه خواهد کرد. وقتی در حالت گوش کردن به فایلها هستید خود را کاملا رها کنید و ذهن خود را در حالت پذیرش قرار دهید تا قانون جذب راحتتر بتواند ذهن شما را برنامه ریزی کند.

دیدگاهتان را بنویسید