آشنایی با آنچه بخش آگاه مغز آن را درک نمیکند – تریتا

پیشنهاد می شود از چله گرفتن و چله نشینی برای رشد تغییرتان استفاده کنید. اگر می خواهید ذهنیت ثروتمند داشته باشید، ابتدا باید باورهای محدودکننده خود (ذهنیت فقر ساز) را شناسایی کنید و سپس ذهنیت ثروت ساز خود را با کمک تمرین ها و مراقبت ها جایگزین آن کنید. کائنات: سیستم جهان هستی و نظام هستی، کارش اثبات باورهای ما است. به مدت ۴۰ روز، هر روز ۱۰۰ بار باورهای درست و جملات تاکیدی جذب پول و ثروت را برای خودتان تکرار کنید.

۳- می توانید برای قایل خود یک آهنگ زمینه ترجیحا بی کلام که حس خوبی به شما می دهد را انتخاب کنید. بنابراین به شما توصیه اکید می شود که قبل از تهیه سابلیمینال، به اعتبار و تخصص فردی که این فایل ها را تهیه کرده است دقت کنید تا عوارض سابلیمینال را حذف کنید.

با توجه به سلیقه خود، هر کدام از فایل ها را که تمایل دارید می توانید استفاده کنید چون محتوای سابلیمینال آنها کاملا شبیه هم هست. وقتی تمرین چله نشینی ثروت را شروع می کنید، نشانه ها را ببینید و آنها را در دفترچه ای ثبت کنید. اگر شبانه روز در حال کار کردن هستید و زمان هایی که کار نمی کنید و همش در حال فکر کردن هستید، نگران، ترس از آینده و هنوز کسب و کار ندارید. بدانید که باور محدودکننده دارید که باید آن را برطرف کنید.

اما جالب است بدانید که شرکت های بزرگی مثل کوکا کولا ، دیزنی و… از این روش برای برند شدن استفاده کردهاند. 17. من سزاوار پولدار شدن هستم. جمله ۵: من عاشق آدم ها هستم و هروقت پولی به دست بیاورم به افراد نیازمند کمک می کنم. به نظر من مخصوصا برای زبان فارسی چیزایی که دارن بعضی از سایت ها ارائه میدن یک سری فایل بی ارزش و بی تاثیر هست و قصدشون فقط سودجویی از این طریق هست .

کسی که به این باور برسد که خزانه ثروت خداوند محدودیت ندارد و اگر نیتش خدمت رسانی باشد و کار درست را درست انجام دهد، به این خزانه نامحدود وصل می شود و هیچ نگرانی از این بابت با رقیبش ندارد. خداوند به هر دو رستوران به اندازه کافی مشتری می رساند ولی چرا کنار فروشگاه ما یک فروشگاه دیگر می زنند، فروش ما نصف می شود؟ در یک آزمایش در سال ۲۰۰۸، افراد ۳۰ میلیثانیه در معرض لوگوی اپل قرار گرفتند، که باعث ایجاد ارتباط با خلاقیت شد.

دیدگاهتان را بنویسید