آشنایی با آنچه بخش آگاه مغز آن را درک نمیکند – تریتا

16. من الان مبالغ زیادی پول جمع می کنم. من خودم دانشگاه کامپیوتر خوندم و یادگرفتم چطور سابلیمینال درست کنم. چطور به سابلیمینال گوش کنم تا بیشترین تاثیر را داشته باشد؟ لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. نه اینکه به یک باره بخواهید از سه چهار تا فایل استفاده کنید. پژوهشهای علمی متعاقب، از سنجش بیشتر این ادعاهایبازاریابی، در غیاب یک اثر دارونمایی صِرف، برای رسیدن به نتایجی درخور اعتماد،ناتوان بودهاند.

هرگونه کپی برداری، انتشار و یا استفاده تجاری از محصولات این سایت ممنوع بوده و گروه آموزشی الهی هیچگونه رضایتی از این بابت ندارد. دوست عزیزم, واقعیت اینه که خودت چی فکر میکنی راجبشون,میتونی باهاشون پول دربیاری یا خیر؟ آیا از افراد دیگری شنیده اید که از قدرت فکر یا قانون جذب برای آوردن پول برای آنها استفاده می کنند؟ 41. ذهن من در جذب پول بسیار قدرتمند و با پشتکار کارعمل می کند. سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد (جامع) ✅سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد✅ ذهنتان را برای جذب پول نجومی برنامه ریزی کنید!

لپ کلام اینکه اگه میخواید پول دربیارین وسرمایه ندارین تنها راهش کسب یه مهارت و کارکردنه وگرنه قرار نیس با این دوره ها کسی پول مفت بهمون بده و جذب کنیم. این قانونم واسه خیلیا شده نون و آب چه تو ایران چه تو خارج. چه می شود اگر شما بتوانید مغز خود را برای یک نگرش مثبت که باعث موفقیت شما میشود، باز سازی کنید؟ آیا می خواهید پول و فراوانی را وارد زندگی خود کنید؟ پیام های قدرتمند ما از طریق زیرسازی ضمیر ناخودآگاه شما با اهداف آگاهانه شما در جذب پول و رفاه در زندگی مطابقت دارد.

منظوراین است ناخودآگاه ما همیشه در حال فعالیت است حتی زمانی که ما در حال استراحت هستیم. آلبوم سابلیمینال جذب پول و ثروت مانند قانون جذب ما در قانونی مخفی کار می کند ، با این تفاوت که این آلبوم کاملا بر جذب پول تمرکز دارد. که بیش از ۹۵ درصد این تغییرات دائمی و همیشگی هستند. در یک زمان کوتاه شما میتوانید تغییرات قابل توجهی را در احساسات و واقعیت های خود تشخیص دهید.

دیدگاهتان را بنویسید